Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği

Brand New You

14-22 Nisan Litvanyana Litvanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ‘Yepyeni Sen’ adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi için Litvanya’da ülkemizi temsil edeceğiz.

Brand New You Ortaklık Yaptıklarımız

KARGENC LİTVANYA' DA
Yepyeni Sen (Brand New You) 
Erasmus+ Gençlik Değişimi 
14-22 Nisan Kaunas Litvanya
Katılımcı Ülkeler: Litvanya (Evsahibi), Hırvatistan, Romanya Ve Türkiye.
Litvanya Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ‘Yepyeni Sen’ adlı Erasmus+ Gençlik Değişimi için Litvanya’da ülkemizi temsil edeceğiz. İlçemizden 5 genç ve 2 öğretmenin katılacağı proje gençlerin kendi markasını yaratması ve bu konuda gelişimine yönelik tekniklerin uygulanacağı aktiviteleri içeriyor.

Proje amaçları: kendi kendine markalaşma yoluyla öz-istihdam, eleştirel düşünme ve otorite oluşturma becerilerini arttırmaktır.

Proje hedefleri:

• Kişinin kendi kişiliğini analiz etmek ve kendi markasını yaratmak

• Katılımcıların kendilerini istihdam etme ve kendi fikirlerini oluşturma yeteneklerini arttırmak.

• Eleştirel düşünme ve kişisel markalaşma becerilerinin, diğerlerinin topluma entegre olmasına nasıl yardımcı olabileceğini anlamaya çalışmak.

• Erasmus + programının ve hedeflerinin tanıtılması

Projenin konusu, gençlerin inisiyatif ve eleştirel düşüncesini geliştirmenin yanı sıra toplumumuzun ortak temel değerlerini açıklığa kavuşturmak için çalışacak ve engellere sahip gençlere ulaşmaya çalışacak ve onları öğrenme sürecine dahil edecek olan Erasmus + önceliklerine karşılık gelmektedir. .

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet