Güç Bizde!

24 Ocak 2022 12:54 KARGENÇ Club 2052

Polonya Ulusal Ajansı tarafından hibelendirilen, ortağı olduğumuz Erasmus+ Gençlik Değişimi projesinin etkinliklerini bitirdik!

Koordinatörün teklifi ve partnerlerin ortak kararıyla hibrit gerçekleştirilmek zorunda kalınan projemiz öğrenciler tarafından çok yüksek bir motivasyonla tamamlandı. Gençlerin kendilerini keşfetmesini hedefleyen projede farklı sanat ve spor dallarını teşvik ederek gençlere katkıda bulunduk. Proje boyunca Karasu Atatürk Anadolu Lisesi’nde okçuluk , masa tenisi, bocce, perküsyon ve sanat aktiviteleri gerçekleştirdik.

Etkili bir şekilde gelişmemizin oldukça zor olduğu zamanlar oldu ve bazı yaşam koşulları kendimizi daha az özgüvenli hissetmemize sebep olmuştur. Bu yüzden potansiyelimizi tam olarak kullanamadık. Çoğumuz hiç yurt dışına çıkmadık ve farklı ülkelerden insanlarla herhangi bir temasımız olmadı.

"We’ve Got the Power" projesi, bu engelleri ve sınırlamaları aşmamız için bir fırsattır. Potansiyelimizi fark edebileceğimiz durumlar yaratmak istiyoruz. Her şeyden önce kendimizi kendi değerimize inandırmak ve çevremize ve her şeyden önce zorlukların üstesinden gelme gücüne sahip olduğumuzu ve harika şeyler yapabileceğimizi kanıtlamak istiyoruz. Kendi yeteneklerimize ve sınırları aşıp hayatımızı daha iyiye doğru değiştirebileceğimize olan inancımızı kazanacağız.

We’ve got the power!

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği

Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

KARGENÇ Club

Kemalpaşa Mah. Medeniyet Bulvarı No:11/102 (Chivasso Lounge & Cafe Restaurant Üstü) Serdivan / Sakarya
54050 Serdivan / Sakarya (Adapazarı)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.