"The GAME" Son

05 Aralık 2019 23:38 KARGENÇ Club 1168

Ve son toplantı Türkiye’deydi.

GELENEKSEL OYUNLAR BULUŞUYOR – The GAMe

Ve son toplantı Türkiye’deydi. Dernek olarak hazırdık.  Diğer ülkelerden gelen öğretmenleri karşıladık. Güzel bir akşam yemeği sonrasında şehrimizi tanıttık. İlginç bir şekilde her gelen misafir şehrimizi çok beğeniyor. Sanırım bizler için her gün gördüğümüz mekanlar olduğundan sıradanlaşıyor.

Projemizin son toplantısı başlamıştı. Oyun tanıtımları Boğaziçi Koleji konferans salonunda yapıldı. Öğrencilerin ilgisi yüksekti. Teorik tanıtımlar tamamlandıktan sonra ertesi günün hazırlıkları başladı.

Yine Boğaziçi Koleji’nde öğrencilerinde katıldığı oyun festivali gerçekten çok etkileyici oldu. 4 ülkenin farklı oyunlarını öğrenen çocuklar tam anlamıyla oyuna doydu diyebiliriz. Okul öğretmenleri ve idaresi de bu durumdan çok memnundu. Projemizin amacına ulaştığını görmek bizleri oldukça mutlu etmişti.

Son faaliyetinde tamamlanmasından sonra ortaklarımız ile yaygınlaştırma faaliyetlerini konuşarak projemizi tamamladık. Burada gençlik projeleri gibi dramatik ayrılıklar olmadı. Çünkü spor alanında çalışan kurumlar olduğumuz için seneye başka projelerde yine görüşecektir. Bunu bilmek ayrılığı bir veda olmaktan çıkarıyordu.

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği

Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

KARGENÇ Club

Kemalpaşa Mah. Medeniyet Bulvarı No:11/102 (Chivasso Lounge & Cafe Restaurant Üstü) Serdivan / Sakarya
54050 Serdivan / Sakarya (Adapazarı)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.